Zpět na hlavní stránku
Maspork Niki open
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
7.kolo
8.kolo
9.kolo
Propozice
Startovní listina
Konečné pořadí
Sponzoři
Zajímavé odkazy
TJ Náchod
Město Náchod
Z historie
Ročník 2003
Ročník 2004

Konečné pořadí

Pořadí  Start.č.    Jméno                      Rtg FED Klub                   Body BHm.
   1.       1    IM LINDBERG Bengt            2422 SWE Farsta SK               7    43
   2.       2    FM KULHÁNEK Tomáš            2389 CZE Slavia Hradec Králové   7    42˝
   3.       8       RINGEL Zbyněk             2218 CZE TJ Náchod               7    36˝
   4.       6       JOHANSSON Gunnar          2241 SWE Solna SS                6˝   43
   5.      13       VOJTĚCH Jaroslav          2137 CZE AVZO Františkovy Lázně  6˝   39˝
   6.       4    FM KARLÍK Vladimír           2288 CZE Slavia Kroměříž         6˝   38
   7.      25       MAYER Martin Georg        2070 AUT Voest Krems             6˝   33˝
   8.      44       FUCHS František           1967 CZE Sokol Náchod            6˝   33˝
   9.       3    FM KAČÍREK Petr              2327 CZE Panda Rychnov n/Kn.     6    40
  10.      27       ŠTĚPÁN Michal             1977 CZE Slovan Broumov          6    40
  11.      11       KREJČÍ Jan st.            2187 CZE Tatran Litovel          6    38˝
  12.      22       DALMAU Jorgen             2064 SWE Solna SS                6    38
  13.      12       FRYČ Miroslav             2149 CZE ŠO DDM Karlovy Vary     6    38
  14.      18       KREJČÍ Jan ml.            2090 CZE Tatran Litovel          6    36˝
  15.       9       MOJŽÍŠ Jan                2217 CZE TJ Náchod               6    35˝
  16.      47       LINDBORG Petter           1834 SWE Uppsala                 6    35
  17.      15       POSTUPA Pavel             2128 CZE ŠK Joly Lysá n/L.       6    33
  18.      17       JOHANSSON Thomas          2106 SWE Solna SS                5˝   39˝
  19.       7       NOVOTNÝ Josef             2233 CZE Panda Rychnov n/Kn.     5˝   39
  20.       5       HORÁK Jiří                2265 CZE Slovan Jirkov           5˝   38
  21.      24       HRADECKÝ Ivo              2018 CZE Slovan Broumov          5˝   35˝
  22.      16       PYKA Roman                2128 POL Zjednoczeni Scinawka    5˝   34˝
  23.      10       BJARNEHAG Peter           2212 SWE Solna SS                5˝   34
  24.      58       ŠVAGERKA Michal           1772 CZE Sokol Hradec Králové    5˝   31˝
  25.      20       LIZNER Milan              2071 CZE TJ Praha-Pankrác        5˝   30
  26.      30       SOSINKA Dariusz           1956 POL UKS Sudety Klodzko      5    38
  27.      40       SOURAL Karel              2067 CZE TJ Hronov               5    37˝
  28.      23       MACHLOWSKI Slawomir       2060 POL udety Klodzko           5    35
  29.      53       KOTYZA Bohumil            1875 CZE Spartak Rychnov n/Kn.   5    35
  30.      46       SCHEJBAL Josef            1958 CZE TJ Hronov               5    34
  31.      42       VRŇATA Jiří               1999 CZE Sokol Náchod            5    34
  32.      36       HEJZLAR Zdeněk            1861 CZE TJ Náchod               5    33
  33.      33       KUBIŠTOVÁ Věra            1934 CZE ŠO DDM Karlovy Vary     5    33
  34.      21       DANIEL Jiří               2068 CZE Panda Rychnov n/Kn.     5    32˝
  35.      52       KUDR Roman                1876 CZE Jiskra Jaroměř          5    32˝
  36.      43       MÖLLER Kamil              1996 CZE Jiskra Jaroměř          5    32˝
  37.      37       MAREŠ Ilja                1856 CZE ŠK Lípa                 5    32
  38.      49       BAŽANT Zdeněk             1894 CZE TJ Náchod               5    30˝
  39.      73       KURU Martin               1622 CZE Sokol Náchod            5    30˝
  40.      70       CVEJN Jaroslav            1642 CZE Spartak Rychnov n/Kn.   5    27
  41.      54       NEUBAUER Vilém            1837 CZE ŠK HSM Trutnov          4˝   36
  42.      39       DOSTÁL Pavel              2123 CZE Slovan Broumov          4˝   36
  43.      38       HARACARIS Dimitrios       1827 POL USK Sudety Klodzko      4˝   36
  44.      34       ONDROVÁ Michaela          1920 CZE Slavoj Bruntál          4˝   34
  45.      48       ORBÁN Tibor               1950 ROM                         4˝   34
  46.      19       PINKAVA Josef             2086 CZE TJ Hronov               4˝   33˝
  47.      41       VONDRÁČEK Jiří            2005 CZE Sokol Jakartovice       4˝   33˝
  48.      60       MAREČKOVÁ Martina         1765 CZE Panda Rychnov n/Kn.     4˝   31˝
  49.      63       ŠREJBER Michal            1718 CZE Jiskra Jaroměř          4˝   31
  50.      69       SAMEK Jiří                1646 CZE ŠK Lípa                 4˝   27
  51.      76       LUBOSLAWSKI Jerzy         1550 POL USK Sudety Klodzko      4˝   23˝
  52.      51       NÝVLT Otto                1880 CZE TJ Náchod               4    35˝
  53.      26       BERGKVIST Fredrik         1980 SWE Solna SS                4    33˝
  54.      55       MICHEL Ladislav           1814 CZE TJ Hronov               4    33
  55.      56       MAREK Petr                1803 CZE Slavia Hradec Králové   4    31
  56.      32       KRACÍK Martin             1939 CZE DDM Třebechovice        4    30
  57.      28       DUSBABA Petr              1974 CZE TJ Náchod               4    30
  58.      59       KÁNSKÝ Josef              1766 CZE TJ Náchod               4    30
  59.      14       WALLGREN Ulf              2131 SWE Solna SS                4    29
  60.      65       KRACÍK Tomáš              1693 CZE DDM Třebechovice p/Or.  4    28˝
  61.      45       HORNIAKOVÁ Dagmar         1963 CZE TJ Náchod               4    28˝
  62.      74       VOLF Michal               1594 CZE ŠK Lípa                 4    28˝
  63.      66       SVÍDA Rostislav           1690 CZE TJ Dvůr Králové         4    28
  64.      61       ČÁP Jaroslav              1751 CZE TJ Hronov               4    28
  65.      29       KŘÍŽ Daniel               1961 CZE Union Plzeň             4    27˝
  66.      64       HEPNAR David              1710 CZE Sokol Náchod            4    27˝
  67.      67       VÁGNER Patrik             1684 CZE Sokol Náchod            4    26˝
  68.      71       ZÁSTAVA Ladislav          1641 CZE TJ Náchod               4    25
  69.      78       KUBELOVÁ Soňa             1533 CZE Lichnov                 4    21˝
  70.      72       BURDILÁK Milan            1626 CZE TJ Náchod               3˝   31˝
  71.      50       BEDNÁŘ Jiří               1892 CZE TJ Náchod               3˝   30˝
  72.      57       BÉM David                 1779 CZE TJ Dvůr Králové         3˝   30˝
  73.      75       KRAUS Tomáš               1551 CZE TJ Lázně Bělohrad       3˝   30
  74.      62       PALLA Rostislav           1724 CZE Spartak Rychnov n/Kn.   3˝   30
  75.      82       MALEWSKA Izabela          1350 POL USK Sudety Klodzko      3˝   24
  76.      81       MALEWSKA Alicja           1350 POL USK Sudety Klodzko      3˝   24
  77.      83       SKUHROVEC Jaroslav        1275 CZE ŠK Praha-Smíchov        3˝   24
  78.      86       HEJCMAN Marek                0 CZE Slovan Broumov          3˝   23˝
  79.      35       LÁNG Gusztáv              1872 SWE Solna SS                3    30˝
  80.      31       VAVROUŠEK Petr            1939 CZE Spartak Choceň          3    29˝
  81.      77       RUSAK Nikola              1550 POL USK Sudety Klodzko      3    27
  82.      91       SVĚTINSKÝ Vladimír           0 CZE Sokol Červený Kostelec  3    24˝
  83.      79       HOVAD Václav              1444 CZE Spartak Rychnov n/Kn.   3    23˝
  84.      80       WESTERBERG Bert           1400 SWE Solna SS                3    22˝
  85.      85       ÖSTERREICHER Zoe Anne     1238 AUT Voest Krems             2˝   28˝
  86.      92       KEBORT František          1256 CZE TJ Náchod               2˝   26
  87.      87       KRÁL Zdeněk                  0 CZE TJ Náchod               2˝   25˝
  88.      89       MILITKÝ Ladislav             0 CZE Jiskra Česká Skalice    2˝   25˝
  89.      88       KYSILKO Jaroslav             0 CZE Sokol Červený Kostelec  2˝   24˝
  90.      90       NIEKRAZ Pavel                0 SWE Uppsala                 2    29
  91.      84       ÖSTERREICHER Moritz Klaus 1266 AUT Voest Krems             1    23